Розклад занять

  • Уроки відсутні

5-6 років. Логіка.

Додаткова освіта для дітей в Одесі є дуже важливою частиною розвитку дитини. Додаткові уроки повинні бути не тільки навчальними, а й цікавими. Цікавий курс зможе прищепити вашим майбутнім першокласникам бажання вчитися і дізнаватися щось нове.

Одним з таких курсів в Клубі Робототехники Kids&Robots - є курс "Логіка". Уроки "Логіка" рекомендовані для дітей старше 5 років. Їх метою є розвиток базових математичних навичок, які стають дуже необхідні в цьому віці, розвиток різних видів пам'яті. Після кількох уроків Ви зможете побачити, наскільки легше малюкові стало будувати логічні ланцюжки, вирішувати нескладні завдання і приклади, розуміти поставлене перед дитиною завдання і обгрунтувати її рішення.

На уроках діти навчаться рахувати усно, розвиватимуть основи просторової уяви й мови, а також почнуть оперувати математичними термінами. На наш погляд курс також вчить дитину розуміти і чути вчителя, уважно і зосереджено працювати на уроці, що підвищує концентрацію уваги, працездатність і цілеспрямованість. Заняття побудовані таким чином, що дитина йде повним сил і вражень, радіючи своїм успіхам.

Метою курсу є створення умов для розвитку дитячої технічної творчості, розвиток творчого інтелекту, що сприяє позитивному відношенню до розумової праці, розвиває інженерні та конструкторські навички, підвищує самооцінку дитини і відкриває нові можливості для подальшого розвитку Особистості.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.