Розклад занять

8-15 років. Робототехніка Mindstorms

Шукаєте цікаві заняття для розвитку школяра? Клуб робототехніки Kids&Robots пропонує Вашим дітям зануритися у світ неймовірно цікавих технологій. Курс «Робототехніка Mindstorms» розроблений для дітей віком від 8 до 15 років. На заняттях діти будуть пізнавати багато нових,  та іноді таких неймовірних для них речей, навчяться не просто збирати роботів, а ще й програмувати їх.  

 Робототехніка – це прикладна наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем, та являє собою найважливішу технічну основу для підвищення інтенсивності будь-якого виробництва.
Впродовж одного уроку ваша дитина буде вивчати: робототехніку, електроніку, механіку, інформатику, застосовувати математику на практиці.

Що таке робототехніка EV3? – це курс занять, на якому діти навчаться, застосовувати  потужну робототехнічну платформу, що дозволяє моделювати та програмувати реальних роботів. 
 
Деталі навчального набору дозволяють створити, будь-який механічний вузол. До складу набору входять три сервомотори («м’язи» нашого майбутнього робота), різноманітні датчики та мікроконтролер («МОЗОК») який є самостійним мікрокомп’ютером, та виконує завантажені на нього програми. Завдяки усім цим деталям, ми отримуємо повністю автоматичного робота.

Курс “Робототехніка Mindstorms”, включає в себе більше технічної творчості та самостійної роботи, адже програми не мають чіткого шаблону.

Питання, яке часто ставлять скептики: «Хто саме програмує роботів?» - Діти. Діти самостійно вчаться програмувати роботів, саме на це й спрямований увесь наш курс Робототехніки Mindstorms. 

Записуйтесь на заняття з Робототехніки Mindstorms до Клубу Робототехніки Kids&Robots. Наші заняття будуть корисні для кожної дитини в майбутньому. 
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.