Розклад занять

7-10 років. Scratch

Уроки Scratch в Одесі - Мова для творчості для дітей.

Scratch - проста, зрозуміла і надзвичайно весела мова програмування, яка була розроблена для дітей, а також дорослих. За допомогою цієї мови будь-який бажаючий може створити індивідуальний мультфільм, листівку-анімацію, історію, стати автором власної гри.

Даний курс відмінно підійде дітям 7-8 років, особливо буде доступний і зрозумілий для дітей, які пройшли курс робототехніки WeDo. Але діти 9+ і дорослі можуть сміливо приступати до справи без попередньої підготовки.

Курс розроблявся як розвиваюче заняття в ігровій формі, саме тому не містить кодів, досить вміння читання і письма. Програми в Scratch не пишуть, а подібно конструктора за допомогою миші збираються з блоків-пазиків. Програма дуже піддатлива і будь-які зміни відразу помітні, що дозволяє без праці освоїти принцип її роботи. Коди писати на цій платформі цікаво і весело, це свого роду візуальне програмування.

Захоплюючись Scratch, дитина набуває корисні навички:

- так як уроки Scratch містять велику кількість логічно пов'язаних блоків, то дитина розвиває вміння побудова логічних ланцюжків;
- розвиває математичні здібності;
- розвиває пам'ять і ерудицію;
- вміння планувати і прогнозувати свої дії;
- застосовувати графічні редактори, створювати анімації, малюнки зі своїх фантазій;
- здатність критичного аналізу при розборі чужих проектів;
- допомагає думати творчо і креативно працювати в команді, залишаючись індивідуальним.

Шановні батьки, уважно прислухайтеся до рекомендацій викладачів клубу. Підбір курсу під вік дуже важливий. Якщо ми збираємо ЛЕГО за інструкцією 10+ років - це не означає, що ми зможемо обчислити довжину кола і розберемося в десяткових дробах.

Занурення в програму технологічного гуртка буде комфортним / ефективним тільки якщо ВЧАСНО давати потрібні знання. Інакше «ми пробували - це не наше»

Чекаємо всіх на уроків нового курсу від Мережі Клубів Робототехники Kids&Robots - Scratch для дітей в Одесі.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.