Розклад занять

6-7 років. Робототехніка WeDo

Клуб Робототехніки для дітей 6-7 років. Робототехніка WeDo.

Клуб Робототехніки Kids&Robots радий запропонувати Вашим діткам захоплюючі заняття з робототехніки Wedo.

Що таке Робототехніка? Робототехніка – це наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем, а якщо простими словами – це наука, яка вивчає принципи пристроїв та РОБОТІВ.

 Що таке Wedo? Це курс занять, який дозволяє дітям у ранньому віці пізнати основи механіки, принципи роботи датчиків та основи алгоритмізації. Таким чином, як це все відбувається на наших уроках:

Ми використовуємо навчальний набір, що включає в себе два датчика – датчик руху, та датчик нахилу, смарт хаб ( мікроконтролер), ряд різноманітних моторів. Датчик нахилу – «багатопозиційний». Мікроконтролер – це «мозок», який служить для з’єднання з комп’ютером, у якому діти пишуть свої перші алгоритми. На ускладнених заняттях часто ми використвуємо одразу два мотори.

Курс включає в себе 43 заняття, на кожному з яких, вивчається механічне поняття, фізичне явище та прийом програмування.

У кінці кожного заняття дитина побачить у себе на робочій парті РОБОТА, який виконує конкретні дії, відповідні програмі, яку він напише САМОСТІЙНО.

Наша задача – навчити юного інженера логічно мислити, отримати технічну грамоність, розуміти процеси  поступово слідуючи від простого до більш складного.

Робототехніка для дітей – це не тільки захоплююче зайняття, це знання і навички, які будуть корисні в майбутньому.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.