Розклад занять

6-8 років. робототехніка WeDo

Робототехніка Wedo для дітей від 6 років

Робототехніка - одна з найцікавіших наук в сучасний час. Щодня сотні дітей записуються на уроки, адже робототехніка настільки цікава, що не може залишити байдужим дітей будь-якого віку.

Давайте дізнаємося, що ж таке Робототехніка і чим вона займається?

Робототехніка займається розробкою автоматизованих технічних систем. Спрощений варіант: вивчення принципів устрою і роботи роботів.

Робототехніка WEDO для дітей - це захоплюючий курс занять, який дозволяє розширити горизонт знань юних робототехників. Вже в ранньому віці діти починають вивчати основи механіки, принципи роботи датчиків і написання алгоритмів.

Набір, на основі якого проходять заняття, включає в себе безліч різних деталей всесвітньо відомого конструктора. Основні деталі набору - це датчик руху і нахилу. Також серед основних деталей ми можемо побачити мікроконтролери або як їх ще можна назвати - "Мізки". Мізки з'єднують наш побудований механізм з комп'ютером.

На заняттях діти пишуть свої перші алгоритми і модернезують свої конструкції. Вважати це повноправним програмуванням поки складно, але віднести до основ цілком можна.

Курс занять містить 36 уроків. Кожен урок буде знайомити дітей з різними механічними поняттями, фізичними явищами, основами програмування та безліччю інших цікавих явищ.
Всього через півтори години діти зможуть оцінити результати своєї роботи. Механізм включає в себе датчики та буде працювати в повній відповідності із заданою програмою, яка буде написана дитиною самостійно.

Одеса, Марсельська, 33/3 (ЖК Приморські Сади)

098 791 0384
063 802 4643
050 077 6045

Запис на заняття за посиланням в шапці профілю 

Чекаємо кожного на заняттях. З повагою Клуб Робототехніки Kids&Robots
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.