Розклад занять

4-5 років. Механіка.Основи

Ранній розвиток для дітей 4-5 років. Механіка. Основи

Механіка. Основи. Курс дозволить дітям з самого раннього віку почати розвивати інженерні навички, об'ємне мислення, уяву, познайомить з технічними науками і навчить працювати в команді, взаємодіючи при цьому з дітьми і вчителем.

На уроках механіки діти без допомоги дорослих конструюють рухомі моделі, вчитель їм тільки допомагає, спрямовує і знайомить з непростими на перший погляд термінами. Слухаючи вчителя, малюки мимоволі запам'ятовують терміни і вчаться тим самим формулювати свою технічну ідею правильно.

Протягом року діти відвідають 36 уроків. Кожне заняття діти будуть рухатися від простого до складного, поступово захоплюючись процесом конструювання і моделювання. Навчаться концентрувати увагу на кожну деталь, проявляти свою креативність, будуть розвивати пам'ять, уяву, мову, дрібну моторику, освоюють рахунок, а найголовніше, здобувадуть упевненість в собі і в своїх силах.

Кожна з навичок, набутих на заняттях, стане незамінним помічником не тільки під час шкільної пори, але і в дорослому житті. До початку шкільного життя маленькі інженери вміють вчитися, легко сприймають завдання, яке дає вчитель і без найменших труднощів або сорому взаємодіють з однокласниками. Завдяки тому, що механіка тісно пов'язана з математикою, дітей не лякають математичні завдання, а помилки, якщо такі будуть при вирішенні, легко виправляються.

Хочете, щоб малюки занурилися в захоплюючий світ механіки з самого раннього віку? Тоді швидше записуйтеся на основи механіки для дітей 4-5 років.

Одеса, Марсельська, 33/3

098 791 0384
063 802 4643
050 077 6045
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.