Клуб Робототехніки Kids & robots на Поселке Котовського - світ дивовижних наук

Раді вітати всіх на сторінках нашого клубу. Вперше наш клуб відкрив свої двері 7 жовтня 2017 року. За час нашої роботи ми змогли відкрити світ дивовижних наук для багатьох юних інженерів, взяти участь у фестивалі Kids & Robots, провести літній денний табір, змагання з робофутболу і дні відкритих дверей. З дня відкриття, кожен день ми вдосконалюємо нашу програму, шукаємо нові методики навчання і намагаємося створити ідеальні умови для навчання і розвитку технічної творчості.

Чому батьки вибирають нас?

Kids & Robots - це універсальний клуб. Програма навчання нашого клубу розрахована на дітей від самих ранніх вікових груп і закінчуючи підлітками, але якщо у батьків є бажання ближче познайомитися з уроками, які відвідують діти, ми з задоволенням допоможемо і їм зануритися в світ дивовижних технологій.

Курси для дітей Kids & Robots на Поселке Котовського:

- Ранній розвиток: Конструювання 3-5 років, Логіка 4-6 років, Основи Механіки 4-6 років.
- Початкова робототехніка WEDO для дітей від 6 років.
- Технічна освіта для дітей від 7 років. Механіка Technic Club.
- Початкове програмування для дітей від 8 років. Робототехніка Mindstorms.

На уроках діти знайомитимуться з технічними науками, вивчаючи на практиці будова механізму, його призначення, фізичні явища і прийоми програмування. Об'ємні фігури і механізми допоможуть дітям розвивати різні навички: комунікабельність, уяву, посидючість, уважність, дрібну моторику, бажання вчитися, вміння чути і слухати вчителя, працювати в команді, створювати механізми з нуля і не тільки. Однак, напевно один з найважливіших навичок, який дитина буде розвивати протягом усього навчання в нашому клубі - впевненість в собі. Саме впевненість у собі допоможе вирости дитині самодостатньою особистістю і добиватися успіхів в будь-яких починаннях.
Знайомтеся з життям нашого клубу на сторінках сайту, facebook і instagram, а краще записуйтеся на заняття:
Одеса, Марсельська, 33/3

0 800 307 377
098 791 0384
063 802 4643
050 077 6045

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/kotovskogo
Сторінка в соціальних мережах: facebook.com/KidsandRobotsnaPoselkeKotovskogo
instagram: kidsandrobots_ostrova

Чекаємо кожного на заняттях. З повагою Клуб Робототехніки Kids & Robots на  Поселке Котовського